Будівництво СТО та мийок

BauExpert пропонує розробку і реалізацію типових галузевих і індивідуальних рішень в області будівництва СТО та мийок.

Наша компанія на високому професійному рівні виконує роботи з будівництва під ключ об’єктів наступних видів:

Каркасні ангари

Ангари з сендвіч-панелей

Виробничі склади і приміщення

Логістичні комплекси

Ангари сільськогосподарського призначення

Овочесховища, фруктосховища, зерносховища

Загони, ферми для тварин і птахів

СТО та мийки

Спортивні ангари

Наші роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

СТО та мийки

Наша компанія займається будівництвом СТО вже багато років, протягом якого сформувався величезний досвід реалізації різних об’єктів. Щоб станція техобслуговування окупилася як можна раніше, ми пропонуємо вибрати проект СТО з розряду швидкомонтованих будівель. Тоді автосервіс запрацює вже через пару місяців. Крім цього ми займаємося будівництвом автомийок будь пропускної здатності. Кількість боксів, вимоги до проекту встановлює замовник – ви. М само як підрядник гарантуємо, що все буде зроблено вчасно і при цьому недорого, але якісно.

Будівництво СТО під ключ

На початковому етапі проектувальники ознайомлюються з вимогами замовника. На підставі отриманої інформації формується технічне завдання, в якому враховуються всі особливості вашого бізнесу. А саме: планована пропускна здатність, типи виконуваних робіт, категорії, що надаються. Адже ваш авторемонтний комплекс може включати:

  1. Шиномонтаж.
  2. Електромеханічний бокс.
  3. Ремзону ходової частини авто.
  4. Діагностичний бокс.
  5. Зону ремонту силових агрегатів.
  6. Ангар для рихтування та фарбування.
  7. Миття і так далі.

Природно, ми враховуємо, який тип машин ви плануєте обслуговувати: легкові, вантажні, автобуси, спецтехніка. У розрахунок беруться і інші аспекти, про які ви зараз можете не здогадуватися. Комфорт необхідно забезпечити не тільки механікам СТО, а й вашим клієнтам. Тому ми завжди передбачаємо зону ресепшн, місце для очікування і відпочинку і т.п.

Наші фахівці зможуть дати пару слушних порад на підставі великого досвіду, який накопичився за багато років роботи в сфері будівництва СТО та споруди автомийок. Адже необхідно передбачити точки підключення і місце розташування обладнання. Його потрібно розмістити так, щоб продуктивність автомеханіків була максимальною, а витрати на будівництво СТО навпаки – мінімальними. У процесі зведення ми ведемо авторський контроль на всіх етапах, а після введення об’єкта в експлуатацію надаємо гарантію.

Етапи будівництва

Розробляється проект, розраховується технічна документація. Потім наша компанія готує ділянку під забудову, а за цей час на нашому заводі виготовляють комплектуючі, необхідні для будівництва швидкомонтованих будинків. Після цього здійснюється складання та підключення до комунікацій. Завершальний етап – введення станції техобслуговування в експлуатацію і здача об’єкта замовнику. Коли роботи завершені, починається термін гарантійного обслуговування. Гарантія поширюється на роботи і використані матеріали.