сучасні комплексні і сегментні будівельні рішення для різних сфер життєдіяльності і ведення бізнесу

Надаємо якісний і сучасний сервіс на ринку будівельних послуг і матеріалів України

сучасні комплексні і сегментні будівельні рішення для різних сфер життєдіяльності і ведення бізнесу

Надаємо якісний і сучасний сервіс на ринку будівельних послуг і матеріалів України

Про нас:

Наша команда складається з провідних фахівців будівельної сфери, професіоналів, що мають багатий досвід в реалізації проектів різних категорій складності в стислі терміни, з високою якістю й гарантією.

Наша мета – побудова ефективного і комфортного співробітництва з Клієнтами і Партнерами нашої компанії, створення якісної і професійної платформи для співпраці. А Висока компетентність, досвід, концептуальний підхід в реалізації кожного проекту – є фундаментальними цінностями і орієнтирами в нашій діяльності.

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Наші клієнти:

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Краща будівельна компанія Києва

Протягом багатьох років наша компанія заробляла собі репутацію найнадійнішою будівельної компанії в Києві. Десятки задоволених клієнтів з усієї України, їх відгуки та листи подяки з рекомендаціями служать доказами, що наша організація завжди виконує прийняті на себе зобов’язання. За час роботи ми укомплектували штат співробітників виключно кваліфікованими будівельниками, які знають свою роботу досконально, і не допускають помилок. Ми впевнені у відсутності шлюбу, і завжди надаємо гарантію на всі, що поставляємо і робимо.

Інформація для замовників

Наше підприємство належить до тієї категорії українських будівельних компаній, які надають послуги під ключ. Це означає, що вам не доведеться залучати субпідрядників, посередників, сторонні організації. Ми маємо всю необхідну матеріально-технічскую базу, щоб реалізувати об’єкт будь-якої складності. На всіх етапах ведеться авторський контроль, що виключає шлюб. Основні напрямки діяльності BAU EXPERT це:

  1. Послуги із влаштування підлог для цивільного і промислового сегмента ринку.
  2. Будівництво об’єктів спортивного призначення: стадіони, майданчики, спортивні комплекси.
  3. Зведення ангарів: логістичні, складські, сільськогосподарські, виробничі.
  4. Споруда каркасних будинків різного цільового призначення (з сендвіч-панелей, в тому числі).
  5. Укладання дорожнього полотна, капітальне будівництво доріг автомагістралей, доріг загального користування.
  6. Прокладка ліній комунікацій і енергозабезпечення (електро-технічні роботи).
  7. Облаштування територій: парків, зон відпочинку і дозвілля, ігрових майданчиків і т.д.

Для нашої будівельної фірми Київ не просто зона обслуговування. Це наш дім. Тому крім капітального будівництва ми надаємо послуги з ремонту та відновлення об’єктів, які потребують термінового обслуговуванні. Ми готові захистити будь-яку будівлю від грунтових вод, впливу атмосферних опадів і агресивних середовищ. Монолітні залізобетонні конструкції також потребують догляду, і тому в списку послуг є і такі, які затребувані, якщо споруда вимагає посилення.

Додаткові послуги проектно-будівельної компанії BAU EXPERT

У нашому розумінні термін під ключ передбачає реалізацію об’єкта від ідеї до введення в експлуатацію. Тому наші дизайнери розроблять дизайн, а проектувальники проект. Архітектори та інженери зроблять необхідні розрахунки і підготують конструкторські креслення, а кошторисний відділ розрахує кошторисну собівартість будівництва. Ціна завжди узгоджується з замовником, і ми готові надати знижку.

Ми використовуємо інноваційні технології. У будівництві ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, якість яких перевірена і підтверджена. Вам не обов’язково платити за послуги будівельної лабораторії. Ми перевіряємо будматеріали, які застосовуємо, адже ми даємо на них гарантію. Крім того, у нас ви можете орендувати спецтехніку або купити будівельне обладнання. Оптовим і постійним покупцям покладена знижка, дізнатися про розмір якої ви можете прямо зараз.