Промислові підлоги і покриття

Наша команда складається з провідних фахівців будівельної сфери, професіоналів, що мають багатий досвід в реалізації проектів різних категорій складності в стислі терміни, з високою якістю й гарантією.

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Промислові підлоги і покриття: міцність, надійність, довговічність

Вимоги до промислових підлог значно відрізняються від тих, які пред’являються в цивільному будівництві. Вони повинні володіти більшою міцністю і стійкістю до впливів різного роду: динамічним, механічних, хімічних і т.д. Це відображається в їх пристрої. Кожен раз технологія укладання вибирається відповідно до умов, в яких підлоги будуть експлуатуватися. У деяких випадках важливі не тільки якісні характеристики, але і зовнішній вигляд.

Типи промислових підлог і покриттів

Головні регламентуючі документи, відповідно до яких наша компанія веде будівництво і укладку покриттів – СНиП 2.03.13-88 «Підлоги» і СНиП 3.04.01-87 «Ізоляційні й оздоблювальні покриття». Наша компанія спеціалізується на виробництві підлог промислових приміщень, призначених для різних цілей. Це може бути цех, склад, торговий зал, відкритий майданчик, басейн тощо. Відповідно до цього ми готові укласти:

  1. Бетонна підлога. Встановлюється армований каркас, який заливається високомарочний бетоном.
  2. Наливна полімерний підлогу. Стійкий до стирання і впливу агресивних середовищ, виглядає привабливо.
  3. Бетонну стяжку на бетонному перекритті (підставі). Попередньо встановлюється армована сітка, поверхня загладжується.
  4. Декоративний бетон. Застосовується технологія шліфування й полірування. Використовуються спеціальні склади бетонної суміші.

На відміну від промполи бетонна дорога призначена для експлуатації поза приміщенням, а значить, вона повинна витримувати вплив атмосферних впливів. Тому потужний армокаркас заливається високомарочний бетоном, що володіє підвищеною морозостійкістю. А якщо потрібно забезпечити водонепроникність, наша компанія укладає гідроізоляцію. Це покриття, що володіє нульовою гігроскопічністю, що досягається за допомогою спеціалізованих сумішей.

Як ми це робимо?

Розрахунок кошторису, підбір матеріалів, розробка складів – безкоштовні послуги. Всі роботи виконуються кваліфікованими співробітниками. На всіх етапах ведеться авторський контроль, що виключає помилки і брак. Після укладання покриття ми забезпечуємо правильний догляд в період набору міцності бетону. При необхідності поверхню загладжується, затирається топінгом, шліфується. Після завершення робіт замовник приймає об’єкт, а ми надаємо гарантію на всі матеріали і роботи. Окрема послуга – ремонт і відновлення бетонних підлог і покриттів об’єктів промислового значення.

Чому покриття промислових підлог замовляють у нас?

На це є кілька причин:

  1. Розрахунок кошторису, підбір матеріалів, розробка складів – послуги безкоштовні.
  2. На всіх етапах ведеться авторський контроль, що забезпечує високу якість.
  3. Роботи виконуються точно в термін згідно з договором, погодженим із замовником.
  4. Після здачі об’єкта надається гарантія на все, що ми зробили, включаючи матеріали.

Ціни при цьому повністю виправдані якістю. Промислові підлоги і покриття, укладене нашою компанією служать довго і не потребують догляду і ремонт десятиліттями.