Бетоннi дороги

– мають широке застосування за кордоном. В Україні дана технологія поки не так популярна. Пов’язано це з тим, що укладання асфальту набагато дешевше, ніж бетонована магістраль. Бетонування застосовують для будівництва магістралей, аеродромів, мостів, під’їзних шляхів, міських вулиць і різних об’єктів промислового призначення.

Даний вид дорожнього полотна досить міцний і не потребує ремонту. Бетонне покриття служить більше сорока років і вимагає мінімального обслуговування, в той час як асфальт може послужити максимум десять років, при цьому протягом всього терміну експлуатації необхідно здійснювати планові ремонти і відновлювальні заходи.

Основним недоліком бетонного покриття в порівнянні з асфальтовим, є його вартість, яка на сьогоднішній день значно вище різних видів асфальту.

Компанія BauExpert здійснює комплексний підхід у реалізації проектів по облаштуванню бетонних доріг і покриттів

Інженерний супровід будівництва

Підготовка грунтового підстави

Організація дренажних систем для відведення води

Пристрій підстилкового шару

Збірка та установка опалубних конструкцій

Облаштування армуючих каркасів і сіток

Заливка бетонной смеси с механическим уплотнением

Нарезка деформационных швов

Установка бортового камня

Планування прилеглих територій

Нашi роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Бетонні дороги як найкраща альтернатива асфальтованих

бетонна дорога має маси вигідних переваг в порівнянні з асфальтної. І вже тим більше це не грунтова, а значить, після проїзду автомобіля не піднімається пил, і в околицях завжди дихається легко. Саме тому, що бетон краще веде себе як дорожнього покриття, ніж асфальт, з нього роблять злітні смуги, мости і т.д. Служить він до 40 років, тоді як асфальтована автомобільна дорога прослужить лише 10, і щороку доведеться підтримувати її стан, виконуючи плановий ремонт і обслуговування.

Цементно-бетонні дороги : технологія укладання під ключ

Перед укладанням цементнобетонних покриття необхідно виконати ряд заходів. Повний цикл виглядає наступним чином:

 1. Розробка та узгодження проекту. Наша компанія надасть допомогу в інженерно-технічному супроводі.
 2. Геологічна розвідка та стабілізація ґрунту, якщо виявляються плавуни, нестабільні грунти, близьке залягання ґрунтових вод.
 3. Земляні роботи. Після геодезичних вимірів грунт планується, зайва земля вивозиться, недостатня доставляється на об’єкт.
 4. Підготовка грунтового підстави. Привезена грунт розрівнюється і ущільнюється механічним способом за допомогою віброкатків.
 5. Організація дренажу. Розробляється та реалізується система відведення грунтових та паводкових вод, щоб на дорозі не накопичувалася вода.
 6. Пристрій підстилкового шару. Використовується пісок і щебінь великої і дрібної фракції, укладається гідроізоляція, а потім встановлюється опалубка.
 7. Формування армованого каркаса. Він збирається з арматури необхідного діаметра. Поверх нього вкладається армована сітка.
 8. Пристрій бетонного покриття дороги </span > . Заливається високомарочний бетон, який потім вібрують і ущільнюється механічним способом.

При необхідності дозволено вводити до складу дорожньої бетонної суміші фібру, пластифікатори, добавки, що забезпечують підвищену вологостійкість (морозостійкість).

Будівництво бетонних доріг в Києві: ціна питання

Все залежить від ряду факторів. На вартість впливає марка бетону і товщина бетонного підстави дороги. Ці параметри визначаються проектом. Вони розраховуються виходячи з цільового призначення. Об’єктом може бути:

 • дорога загального користування;
 • під’їзні шляхи до ділянки, гаражу;
 • паркувальні місця для автотранспорту;
 • шляхи під’їзду вантажної техніки і т.д.

Наші проектувальники готові розробити проектну документацію. А бригада укладальників реалізує проект в найстисліші терміни. У нашій компанії є вся необхідна для цього матеріально-технічна база, і штат укомплектований фахівців високого класу. Якщо проект вже є, розрахунок кошторису ми зробимо безкоштовно. Просто зв’яжіться з менеджером прямо зараз.