Бетонні основи та стяжки

Основні роботи по влаштуванню підлоги починаються на стадії підготовки та виготовлення бетонної основи, від якого насамперед буде залежати термін служби підлоги в цілому. Дуже важливо на попередній стадії організації робіт максимально точно визначити склад і пристрій конструкції бетонної основи беручи до уваги його призначення та подальші умови експлуатації. Тут не можна намагатися заощадити на якості бетону, так як потенційна швидка реконструкція статі з урахуванням застосування дорогих поверхневих оздоблювальних матеріалів, обійдеться значно дорожче, ніж спочатку правильно підібрана технологія влаштування бетонної основи та застосування надійних довговічних матеріалів.

Компанiя BauExpert має багаторічний досвід у реалізації проектів, пов’язаних з виконанням робіт по влаштуванню бетонних підстав різного ступеня складності та сфери призначення.

До Вашої уваги наступні види робіт:

Бетонна пiдготовка

Гідроізоляція

Облаштування бетонної основи під будь-яке покриття

Високоміцні стяжки

Цементно-піщані стяжки

Легкі стяжки, тепло-, звуко ізоляційні

Вологi стяжки

Напівсухі стяжки

Сухi стяжки

Нашi роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Бетонні підстави і стяжки для промислового і цивільного будівництва

Стяжка бетонної підлоги дозволяє вирівняти підставу, приховати його дефекти, згладити нерівності. Це часто необхідно, якщо будівля стара. Але якщо ви тільки плануєте розпочати будівництво, або воно підійшло до етапу влаштування підлоги, наша компанія надасть вам послуги під ключ. Це означає, що ми займемося пристроєм бетонної основи, а потім на нього укладемо стяжку будь-якого типу. Вибір технології залежить від особливостей об’єкта і вимог замовника. У будь-якому випадку і основа і стяжка буде міцною, надійною, довговічною.

Заливка підлоги бетоном: ціна , особливості технології

Ціна залежить від ряду параметрів. При розрахунку враховується:

  1. Діаметр і кількість арматури, необхідної для формування каркаса.
  2. Площа і тип армованої сітки, якщо мова йде про стягуванні, а не про заснування. </li >
  3. Наявність і вид додаткових компонентів (хім. Добавки, фібра, топінг).
  4. Товщина бетонної основи (стяжки) при розрахунку обсягу бетону.
  5. Марка бетонної суміші. Від цього залежить склад, марка цементу, тип пластифікатора.

Ціна бетонної стяжки може бути збільшена, якщо для укладання потрібно спецтехніка (стаціонарний або автомобільний бетононасос). Тут вирішальний фактор – де потрібно заливати стяжку: в підвалі, в глибині будівлі, на верхніх поверхах і т.д. Також вартість залежить від віддаленості об’єкта. Бетон для стяжки доставляється бетоновозами (міксерами). Вартість доставки визначається індивідуально.

Особливості заливки бетонної або цементної стяжки

У першу чергу укладається гідроізоляційна плівка. Потім в’яжуть арматуру, формуючи жорсткий каркас (укладають армосетку), і встановлюють опалубку. Коли роботи завершені, вираховують обсяг бетонної суміші, що підлягає укладання. Після заливки бетон потрібно провібріровать глибинними вібраторами. Якщо товщина стяжки занадто мала, використовують віброрейки. Це необхідно, щоб з масиву видалити повітря, що позбавить від появи раковин.

У разі, коли шар тонкий, і армосетку постелити неможливо, до складу бетонної суміші вводять фібру. Вона буває трьох видів: базальтова, металева, поліпропіленова. Також використовують топінг, якщо потрібно зробити підлогу полірованим. Спеціальні хімічні добавки здатні збільшити вологостійкість і морозостійкість бетонної основи або стяжки. Після укладання в перший час поверхню вимагає догляду. Він полягає в тому, щоб вона завжди була вологою. Тоді не з’являється тріщин і «павутини». Це особливо важливо, якщо роботи проводяться в умовах підвищених температур.

бетонна стяжка: ціна і якість

Вартість розраховується перед підписанням договору, і залишається незмінною до закінчення робіт. Розрахунок кошторису – безкоштовна послуга, також як і підбір матеріалів. Кожна поставка бетонної суміші супроводжується видачею паспорта якості. А, коли підлога буде готовий, ми надамо гарантію на матеріали та роботи, які ми поставили і виконали. Перед початком будівництва ми зробимо ревізію підстави, якщо виникне необхідність, усунемо дефекти, щоб стягуванні нічого не загрожувало.