Бетонна підлога

– є основою для абсолютної більшості різновидів підлог і покриттів. Від якості його пристрою багато в чому залежить якість фінішного покриття підлоги, його експлуатаційні характеристики, і як наслідок – економічні показники.

Компанія BauExpert професійно виконає роботи по влаштуванню таких видів бетонних підлог:

Бетонні підлоги з зміцненим шаром

Бетонні підлоги з просоченням

Фібробетони наливні підлоги

Поліровані бетонні підлоги

Знепилену бетонні підлоги

Магнезіальні підлоги

Наші роботи:

Швидко і якісно виконаємо шліфування, полірування, знепилювання вже існуючих і експлуатованих бетонних підлог і поверхонь.

Фахівці нашої компанії вироблять оптимальне технічне рішення для реалізації влаштування бетонної підлоги в залежності від призначення і умов експлуатації об’єкта. Нададуть повну деталізацію реалізованого технічного рішення, експлуатаційних характеристик та етапів виконання робіт.

01

професійна партнерська мережа

Об’єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об’єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об’єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв’язку з менеджером

Бетонні підлоги, які служать десятиліттями

Бетонні підлоги обгрунтовано вважаються кращими, якщо потрібно зробити підставу міцним, надійним, довговічним і невибагливим. Каркас з арматури, залитий високомарочний бетонної сумішшю формує монолітну залізобетонну конструкцію, по якій можуть пересуватися люди і транспортні засоби. Наприклад, це можуть бути фронтальні навантажувачі на складі або в гіпермаркеті. Міцності достатньо, щоб встановити виробниче обладнання, складувати сировину і готову продукцію.

Промислові бетонні підлоги: сфера застосування

Після заливки підлоги бетоном констурктіву дають можливість набрати паспортну міцність, після чого його можна навантажувати. Така підстава застосовується як у виробничих приміщеннях (цех, склад, інше), так за їх межами (відкритий склад, рампа для завантаження / розвантаження і т.д.). Матеріали, що застосовуються при його виготовленні, безпечні, що забезпечує універсальність. Бетонні підлоги для складу або цеху можуть використовуватися в різних виробничих сферах. Це можуть бути підлоги:

  • мають ущільнений шар;
  • просочені спеціальним складом;
  • з металевою, базальтової або поліпропіленової фіброю;
  • поліровані, оброблені топінгом;
  • Знепилену, магнезіальні і т.д.

Навіть якщо це цех з виробництва продуктів харчування або склад медичних препаратів, бетонну підлогу підходить найбільше. Це тому що він не потребує додаткового догляду. Бетон невибагливий, надійний і довговічний. З точки зору екологічної та радіаційної безпеки обмежень ніяких немає, якщо все зроблено згідно діючих ГОСТ і міжнародних стандартів. Наша компанія дотримується їх беззастережно. За цим стежать інспектори, які ведуть авторський контроль на всіх етапах будівництва.

Пристрій залізобетонного статі, технологія укладання

Спочатку укладається гідроізоляція. Поверх неї встановлюється армований каркас, що забезпечує конструкції достатню міцність на вигин і розтягнення. Потім заливається бетон, який необхідно провібріровать, щоб в масиві не було повітряних пір. Верхній шар вирівнюється, розгладжується, і при необхідності шліфується (полірується, обробляється топінгом, просоченням для бетону). Роботи виконуються за допомогою віброрейок, «вертольотів», вібраторів та іншого спеціального будівельного обладнання.

Після укладання, в період первинного набору міцності, за бетоном необхідно доглядати. Поверхня зволожують, що дозволяє уникнути появи тріщин і «павутини». На сьому добу конструктив набере 70% проектної міцності, і підлогу можна буде рагружать. Стяжка – це заливка підлоги бетоном, якщо підстава вже є, і потрібно просто зробити його рівним. Але і в цьому випадку необхідно використовувати спеціальне обладнання. Наша компанія надає гарантію на все, що робить. Це означає, що з полами нічого не трапиться, адже ми несемо матеріальну відповідальність за якість, що прописано в підрядному договорі.