Декоративний бетон

– будівельна суміш на основі цементно-піщаного складу з різними мінеральними та неорганічними добавками, що виконує декоративно-художню задачу, що має естетичну цінність. Словосполучення: «полімерний бетон», «акриловий бетон», «арт-бетон», «художньо-бетонний», «архітектурний бетон», «мікробетон» – це синоніми понять декоративного бетону. Декоративний бетон – високотехнологічний будівельний матеріал, що використовується в декоративних цілях, як матеріал для оздоблення вже готових поверхонь (стен, потолков, полов, колона та ін.).

Декоративний бетон стійкий до зворотної дії агресивних середніх, атмосферних осадків, перепаду температур, УФ-вилучення. Має високу протипоказну прочність, супротивність тиску та стиранню. У залежності від поставлених завдань, склад бетонної суміші можна змінити завдяки застосуванню різних добавок, які або збільшують конструктивні властивості (стійкість, прочність, гідрофобність та ін.) Або покращують декоративні якості (фактура, текстура).

Декоративний бетон стає таким після того, як бетонні поверхні пройшли заключний етап технологічного процесу – фінішну обробку.

Існують різні способи обробки бетону: шліфування, поліровка, пескоструйна обробка, вплив на бетонну поверхню за допомогою кислотно-щелочної реакції, епоксидне (захисне) покриття та ін.

Компанія BauExpert пропонує наступні види рішень для напряму «Декоративний бетон»:

Полірований бетон в стилі Лофт

Шліфований бетон в стилі Лофт

Мiкроцемент

Мiкробетон

Пресбетон

Підлоги Терраццо

Кам’яний килим

Нашi роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Декоративний бетон – міцність і природна краса

У сучасних технологіях будівництва термін декоративний бетон охоплює безліч видів покриттів . Об’єднує їх дві речі. З одного боку в складі завжди є заповнювач і в’язке речовина. З іншого – всі види декоративного бетону для підлоги і стін можна замовити у нас. Це відмінний матеріал для пристрою підлогового покриття і обробки стін і інших поверхонь. Головне, щоб за роботу взялися професіонали, які мають досвід роботи з даними будматеріалом. Ми маємо все необхідне оснащення, а в штаті нашої компанії працюють фахівці вищої категорії.

Декоративний бетон в Києві : види і особливості технології

У столиці України зараз доступні всі види декору з бетонних сумішей. Вирішувати, що застосувати вам, і тільки вам. Наша компанія готова поставити і залити (нанести):

  1. Декоративний бетон в стилі Лофт. Використовуються спеціальні наповнювачі. Застигле цементне молоко видаляється шліфуванням, частки заповнювача оголюються. Потім наноситься захисний полімерний шар.
  2. Мікроцемент, мікробетоном, пескобетон. Відмінний матеріал не тільки для стяжки, але і для внутрішньої обробки стін і зовнішньої обробки фасадів. Наносити будівельну суміш можна на будь-які поверхні: залізобетон, дерево, метал, гіпсокартон, цегла.
  3. Підлоги Терраццо, кам’яний килим. У першому випадку це своєрідна мозаїка з декоративних бетонних сумішей різних кольорів. У другому – суцільне покриття, що імітує кольоровий гравій. В якості в’яжучого ми застосовуємо прозорий полімер.

Перераховані бетони – матеріали високої якості. Це означає, що крім декоративної функції, вони несуть і практичну. Іншими словами, конструкція не поступається по міцності залізобетонних конструктивів, виготовленим з високомарочних бетонних будівельних сумішей.

Полімербетон, акрілбетон, Артбетон, художній, архітектурний бетон – це терміни, які по суті є синонімами. Але тільки в тому значенні, що вони застосовуються в сфері дизайну. Кожен з видів по своєму неповторний. А з урахуванням великої кольорової палітри вибирати стає складно. Але є вихід – звертайтеся до наших дизайнерів, які розроблять індивідуальний проект, покажуть зразки, підберуть матеріали. А наша бригада будівельників реалізує цей проект так, щоб декоративний бетон виглядав навіть краще, ніж на картинці.

Декоративний бетон: ціна в Києві з укладанням (обробкою)

Цифри в прайсі дають приблизну оцінку робіт. Кожен об’єкт індивідуальний, склади теж відрізняються. На вартість може вплинути, наприклад, складність архітектурних форм об’єкта. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати декоративний бетон конкретно у вашому випадку, викличте фахівця. Ця послуга, а також розрахунок кошторисної вартості – безкоштовні послуги. Тільки коли договір підписаний, і визначена кошторис, терміни, дата здачі, ви оплачуєте потрібну суму. А після завершення робіт відповідно до договору ми надамо гарантію на всі, що виконали.