Гiдроiзоляцiя

Гідроізоляційні роботи – це заходи, спрямовані на забезпечення захисту будівельних конструкцій та споруд від впливу води та вологи, агресивних середовищ і рідин.

Ступінь вологозахисту безпосередньо визначає довговічність конструкцій і споруд в процесі їх експлуатації. Результат виконання гідроізоляційних робіт не помітний на перший погляд, але без них будівельні конструкції стикаються з проблемами корозії металевих закладних деталей і арматури, елементів конструкції на мінеральних в’яжучих.

Компанія BauExpert професійно виконає наступні види гідроізоляційних робіт:

Гідроізоляція фундаментів

Гідроізоляція підвалів і цокольних поверхів

Гідроізоляція перекриттів, покрівлі

Гідроізоляція пальового поля

Пристрій басейнів, чаш, резервуарів для зберігання рідин

Гідроізоляція деформаційних швів

Нашi роботи:

Застосовуються наступні техніки влаштування гідроізоляції:

 • Обмазочная гідроізоляція – одношарове чи багатошарове покриття товщиною від міліметра до декількох сантиметрів з бітумної мастики, що створює безшовне покриття. Переваги методу – простота виконання, довговічність гідроізоляційних робіт і виконання в важкодоступних місцях.
 • Ін’єкційна гідроізоляція – метод гідроізоляції, вирішальний екстремальні проблеми на об’єктах як промислового, так і житлового призначення.
 • Відсічна гідроізоляція – спосіб відсікання капілярної вологи всередині стін, фундаментів і інших будівельних елементів. Досягається за допомогою насичення конструкції спеціальними концентрованими хімічними сумішами, які забезпечують 100% якість виконання гідроізоляційних робіт і доступну ціну.
 • Проникаюча гідроізоляція – це матеріали, що складаються з портландцементів, наповнювачів і суміші хімічних сполук. Перевагою методу – довговічність і надійність.
 • Напилювана гідроізоляція – рідкий матеріал, який наноситься за допомогою розпилювального обладнання.

Применяются следующие техники устройства гидроизоляции:

 • Обмазочная гидроизоляция – однослойное или многослойное покрытие толщиной от миллиметра до нескольких сантиметров из битумной мастики, создающее бесшовное покрытие. Преимущества метода – простота выполнения, долговечность гидроизоляционных работ и выполнение в труднодоступных местах.
 • Инъекционная гидроизоляция – метод гидроизоляции, решающий экстремальные проблемы на объектах как промышленного, так и жилого назначения.
 • Отсечная гидроизоляция – способ отсечения капиллярной влаги внутри стен, фундаментов и других строительных элементов. Достигается с помощью насыщения конструкции специальными концентрированными химическими смесями, которые обеспечивают 100% качество выполнения гидроизоляционных работ и доступную цену.
 • Проникающая гидроизоляция – это материалы, состоящие из портландцементов, наполнителей и смеси химических соединений. Преимуществом метода – долговечность и надежность.
 • Напыляемая гидроизоляция – жидкий материал, который наносится с помощью распыляющего оборудования.

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Промислова гідроізоляція – захист від паводків, грунтових вод і не тільки

Промислова гідроізоляція – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки бетонних конструкцій. Вода і волога надає на них згубний вплив, що призводить до передчасного руйнування. Наша компанія надає послуги гідроізоляції під ключ. Це означає, що ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб захисту, підберемо матеріали і виконаємо роботи. А після їх завершення наша компанія надасть гарантію на все, що було зроблено.

Промислова гідроізоляція: ціна виправдана якістю

Є кілька способів захистити залізобетонну конструкцію від корозії і вилуговування. Це можна зробити за допомогою:

 1. Спеціальних плівкових матеріалів.
 2. Спеціалізованих обмазувальних сумішей .
 3. проникаючі склади і т.д.

Вартість залежить від обраного способу. Обробляти необхідно нульовий цикл, цоколь будівлі в його підземній частині. Добре, коли в підвалі є гідроізоляція ще і всередині. Тоді волога не зможе чинити жодного впливу на бетон. Якщо ж цього не зробити, вона вбереться в конструкцію, взимку замерзне, а це призводить до руйнування ж /б конструкції.

Промислова гідроізоляція: Київ і Київська область

Замовити гідроізоляцію нескладно. Достатньо подати заявку, і це можна зробити на сайті або по телефону. До речі, заізолювати можна не тільки фундамент, але і перекриття, наприклад між першим поверхом і підвалом. Природно, непогано, якщо будова оброблено повністю. Це особливо важливо для промислових споруд, призначених для роботи в агресивних умовах виробництва. Захистіть бетонні конструкції, і вони прослужать набагато довше.