Наливні полімерні підлоги

Наливна полімерний підлогу – різновид підлогового покриття, що володіє високою стійкістю до механічних впливів, агресивних середовищ різного характеру, температурних перепадів. Торгові центри, складські приміщення, хімічні та медичні лабораторії, виробничі цехи – всі ці об’єкти в ході своєї експлуатації схильні до досить серйозних навантажень, тому до всіх архітектурно-інженерним елементів таких об’єктів пред’являються особливі вимоги і робочі характеристики підлог і покриттів в цьому списку знаходяться далеко не на останньому місці.

Пристрій полімерного статі / покриття проводиться методом «наливу» – саме розтікання і самовирівнювання полімерного складу, нанесенням валиком, пензликом, краскопультом, загладжування кельмою високонаповнений покриття.

Існує безліч полімерних композицій для влаштування підлог. Правильний підбір оптимального типу покриття дозволить досягти необхідних експлуатаційних характеристик статі, з урахуванням економічної доцільності та технічних умов функціонування об’єкта.

Завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам і тривалого терміну служби, наливні полімерні підлоги користуються великою популярністю як у побутовій сфері, так і в промисловій.

Компанія BauExpert пропонує професійні, висококласні, надійні і довговічні системи наливних полімерних підлог промислового та побутового призначення:

Епоксидні підлоги

Поліуретанові підлоги

Поліуретанцементние підлоги

Полімерцементні підлоги

Акрілцементние підлоги

Метилметакрилаті підлоги

Антистатичні підлоги

Хімстійкі підлоги і покриття

Санітарні полімерні підлоги

Тонкошарові полімерні покриття

Декоративні наливні підлоги

Основні сфери використання наливних полімерних підлог:

Харчова промисловість

Виробничі приміщення

Паркінги

Торгові приміщення

Розважальні заклади

Фармацевтика і медицина

Хімічна промисловість

Електротехнічна промисловість

Спортивні об’єкти

Наші роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Наливні полімерні підлоги – безшовне покриття для підлоги

Полімерний наливна підлога ще називають «рідким лінолеумом». Таку назву він отримав тому, що товщина шару 5-7 мм, суміш являє собою рідку субстанцію. Виглядає ж така підлога навіть краще лінолеуму. Відсутність швів робить його справді найкращим покриттям підлоги з представлених на ринку будівельних матеріалів. Наливні підлоги з полімеру можна застосовувати в будь-яких типах приміщень: житлових, виробничих, торгових, складських і т.д. Все тому, що цей матеріал абсолютно безпечний з точки зору екологічних вимог.

Промислові наливні підлоги: переваги для кожного приміщення

Полімер, нанесений на жорстку основу, виглядає привабливо. Але головне, він стійкий до стирання і динамічним механічних впливів, а також до агресивних середовищ. Відсутність швів вказує на гігієнічність (бруду ніде накопичуватися). Ще одна перевага – невибагливість. Наливні промислові підлоги можна мити практично будь-яким миючим засобом. Це воістину універсальне підлогове покриття, яке можна укласти в будинку, квартирі, гаражі, а також:

 • офісі, бізнес-центрі;
 • ресторані, їдальні, кафе;
 • готелі, лікарні, поліклініці;
 • спортклубі, торговому залі;
 • ТЦ, ТРЦ, супермаркеті, гіпермаркеті;
 • лабораторії, аптеці;
 • на будь-якому виробництві.

Послуги із влаштування підлог полімерного типу гарантує, що з боку державних і муніципальних служб ніколи не надійдуть нарікань. Таке покриття відноситься до розряду пожежонебезпечних. Воно абсолютно нетоксичний. Укладається полімер швидко, додаткового догляду не потребує. Рідка консистенція дозволяє йому рівномірно розподілитися по площі приміщення. Полімерний підлогу – самовирівнюється. Це означає, що він завжди буде покладений горизонтально, без ухилів, перегинів, западин.

Полімерні наливні підлоги: ціна в Києві та Київській області

Інформація про ціни надана на сайті нашої компанії. Вартість може коливатися в залежності від товщини шару, наявності дефектів підстави, інших факторів. Але ці відхилення в ту або іншу сторону завжди незначні. Ціна також залежать від типу полімерної підлоги:

 1. Епоксидний.
 2. Поліуретановий.
 3. Поліуретанцементний.
 4. Полімерцементний.
 5. Акрілцементний.
 6. Метілметакрілатние.
 7. Антистатический.
 8. Хімічностійких.
 9. Санітарний.
 10. Тонкошаровий.
 11. Декоративний.

Сумніваєтеся в правильності вибору – звертайтеся до менеджерів. Консультація безкоштовна. Зв’язуйтеся по телефону, електронній пошті або в режимі онлайн. Дізнайтеся вартість, запросіть інженера на об’єкт (безкоштовно) для попередньої оцінки кошторисної вартості робіт. Послуги надаються під ключ. Згідно підрядного договору, що укладається з замовником, ми несемо відповідальність за якість робіт, і після їх завершення надаємо гарантію. Діють знижки. Дізнайтеся, скільки можна заощадити в вашому випадку прямо зараз.