Ремонт та реставрацiя промислових пiдлог

Промислові підлоги та покриття, що постійно перебувають під механічним або хімічним впливом, періодично потребують ремонту та реставрації.

Ремонт і відновлення промислової підлоги – процес, який дозволяє видалити дефекти, що виникли в ході експлуатації – тріщини, відколи, раковини та різного питу нерівності. Видалення дефектів підлоги може здійснюватися без демонтажу первинного покриття, а також з локальним видаленням, фрезеруванням окремих місць поверхні підлоги.

Компанія BauExpert використовуючи сучасні інноваційні засоби, пропонує своїм клієнтам професійні послуги з ремонту та відновленню промислових підлог і покриттів під ключ. Фахівці нашої компанії приведуть пошкоджені та зношені поверхні в робочий стан з відновленням необхідних експлуатаційних характеристик та естетичного зовнішнього вигляду.

Пропонуємо Вашій увазі наступні види робіт:

Фрезерування бетону

Вирівнювання бетонних поверхонь

Усунення тріщин, сколів, раковин

Зняття старих покриттів підлоги

Відновлення зовнішнього вигляду

Нанесення антиковзаючої насічки

Нарізка швів

Клінінг промислових підлог

Нашi роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Ремонт і реставрація промислових підлог, відновлення цілісності конструкцій з бетону

Ремонт бетонної підлоги потрібно з різних причин. Найчастіше причиною появи дефектів є механічна дія, тривалий термін експлуатації, тривалий вплив агресивних лужних і кислотних середовищ. У будь-якому випадку, якщо своєчасно не усунути звичайну вибоїну, з часом в покритті утворюється тріщина . Оголена арматура почне іржавіти, а корозія зруйнує конструкцію швидше, ніж інші чинники, причому зсередини, і ви просто цього не побачите. Звертайтеся в нашу компанію, і ми усунувши всі видимі і приховані дефекти залізобетонних конструкцій.

Як проводиться ремонт бетонних підлог в промислових приміщеннях ?

Перший етап – технічна експертиза споруди з метою виявити всі дефекти (видимі і приховані). Після цього визначаються методи і технології для їх усунення. Розраховується кошторис, де вказуються ціни на матеріали і роботи. До цього моменту все це ми робимо безкоштовно. Це входить в перелік заходів, що проводяться в рамках послуги ремонт бетонної підлоги під ключ. Після підписання договору підряду ми:

  1. Зробимо фрезерування бетону, якщо вам потрібні дренажні канавки.
  2. Вирівняємо поверхню підлоги і виведемо її горизонтально по рівню.
  3. Усунемо тріщини, відколи, вибоїни, раковини, інші дефекти.
  4. Знімемо старе, розтріскане підлогове покриття, укладемо нову стяжку.
  5. Відновимо первозданний зовнішній вигляд залізобетонної конструкції.
  6. Нанесемо насічку, щоб сформувався шорсткий, антиковзаючий шар.
  7. Наріжемо термічні шви, необхідні для зняття статичної напруги.

Крім реставрації бетонної підлоги наша компанія готова почистити підлогове покриття від накопичилася бруду. Ми видалимо п’ята від машинного масла і фарби, будівельних матеріалів, будь-якого затрязненія. А після очистимо приміщення від пилу. При необхідності наноситься полімерний захисний шар.

Особливості ремонту бетонних підлог на складі і виробництві

Складність може виникнути в тому випадку, якщо виробництво працює безперервно, і його не можна зупиняти. В цьому випадку ми готові виконати ремонт на складі або в цеху ввечері, вночі або у вихідні та святкові дні. Просто скажіть про це менеджеру, і в договорі з’явиться відповідний пункт. У будь-якому випадку після завершення робіт в силу вступить гарантійний термін, протягом якого ми будемо виробляти обслуговування безкоштовно, якщо виявляться нові дефекти.