Реконструкція спортивних майданчиків

Споруди і конструкції з бетону та металу, що експлуатуються в атмосферних умовах, конструкції і підлоги промислових підприємств, що працюють в умовах хімічної агресії, вимагають періодичної реконструкції та спеціалізованої хімічного захисту. Дія агресивних середовищ, змін кліматичних умов, перепаду температур, значні фізичні і механічні навантаження – все це веде до руйнування і виведення з експлуатації будівельних конструкцій та споруд.

Для запобігання негативних наслідків, пов’язаних з руйнуванням і не можливістю експлуатації виробничих і будівельних споруд, застосовується своєчасний ремонт і комплекси заходів по відновленню і посиленню залізобетону і конструкцій на його основі.

Компанія BauExpert надає на ринку України високоякісні послуги по обслуговуванню, відновленню, гідроізоляції та хімічного захисту будівельних конструкцій та об’єктів.

Ремонт залізобетонних опор

Посилення залізобетонних конструкцій

Посилення будівель в комплексі

Відновлення залізобетонних конструкцій

Відновлення несучої здатності залізобетону

Ремонт бетону в старих конструкціях

Підсилення фундаментів

Гідроізоляційні комплекси роботи

Наші роботи:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

повний комплекс робіт

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

забезпечення потреб населення і бізнесу

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Реконструкція спортивних майданчиків

Наша компанія виробляє реконструкцію спортивних майданчиків у Києві та Київській області. За роки роботи сотні людей переконалися в якості нашої роботи. І не важливо, чи виконується косметичний ремонт або ж спорудження перебудовується повністю, ми надаємо гарантію на всі, що робимо і встановлюємо. Головна мета – безпека, комфорт гри, надійність, довговічність, якість. Послуги надаються комплексно.

Будівництво і реконструкція спортивних об’єктів під ключ

Повний спектр виконуваних робіт включає:

  1. Проектування з урахуванням вимог замовника.
  2. Розробка технічної документації, розрахунок кошторису.
  3. Оформлення та узгодження умов договору підряду.
  4. Ремонтно-будівельні роботи будь-якої складності.
  5. Введення об’єкта в експлуатацію, передача документації.

Ви можете самі вибрати обладнання фізкультурної майданчики, а можете довірити закупівлю нам. В останньому випадку гарантія поширюється на всі, що ми закупили і встановили.

Види послуг

Ремонт не передбачає перепланування, тоді як реконструкція означає, що ми посилимо конструкції і замінимо покриття. Новий проект може включати ігрові зони для дітей, установки силових тренажерів і гімнастичних снарядів. Є можливість передбачити універсальне поле, пристосоване для гри в теніс, міні футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон і т.д. При цьому тип споруди може бути будь-яким. Наша компанія виконає реконструкцію спорткомплексу:

  1. Відкритого типу з огорожею.
  2. Тентового каркасного будови.
  3. Будинки із залізобетону і цегли.
  4. Каркасної будови з сендвіч-панелей.
  5. Бескаркасного спортивного ангара.

Якщо старе будова вас не задовольняє в принципі, ми перешикуємо його повністю. В даному випадку послуга передбачає знесення (демонтаж) застарілих конструкцій, земляні роботи, будівництво нового спортивного майданчика, що задовольняє чинним європейським вимогам по комфорту, якості і безпеки.