Відновлення та хімзахист будівельних конструкцій

Споруди та конструкції з бетону та металу, що експлуатуються в атмосферних умовах, конструкції та підлоги промислових підприємств, що працюють в умовах хімічної агресії, вимагають періодичного ремонту та спеціалізованого хімічного захисту. Дія агресивних середовищ, змін кліматичних умов, перепаду температур, значні фізичні та механічні навантаження – все це веде до руйнування та виведення з експлуатації будівельних конструкцій та споруд.

Для запобігання негативних наслідків, пов’язаних з руйнуванням і не можливістю експлуатації виробничих і будівельних споруд, застосовується своєчасний ремонт і комплекси заходів по відновленню та посиленню залізобетону та конструкцій на його основі.

Компанія BauExpert надає на ринку України високоякісні послуги по обслуговуванню, відновленню, гідроізоляції та хімічного захисту будівельних конструкцій та об’єктів.

Ремонт залізобетонних опор

Посилення залізобетонних конструкцій

Підсилення будівель в комплексі

Відновлення залізобетонних конструкцій

Відновлення несучої спроможності залізобетону

Ремонт бетону в старих конструкціях

Підсилення фундаментів

Гідроізоляційні комплекси роботи

Нашi роботы:

01

професійна партнерська мережа

Об'єкти нашого будівництва мають повне і своєчасне забезпечення самими якісними матеріалами та технічними рішеннями

02

Розробляємо рішення будь-якої складності

Реалізуємо як типові, так і індивідуальні галузеві проекти відповідно до технічних умов і бажанням Замовника

03

Розробляємо рішення будь-якої складності

Проектно-вишукувальні, інженерні та будівельні роботи по об'єкту. Від вибору відповідного технічного рішення і матеріалів до здачі об'єкта в експлуатацію з гарантійним обслуговуванням

04

Розробляємо рішення будь-якої складності

Ми орієнтуємося на динамічно зростаючий попит в ефективних і якісних будівельних рішеннях і технологіях

Надішліть заявку для зв'язку з менеджером

Відновлення та хімзахист будівельних конструкцій (промислових і цивільних)

З часом кожне спорудження потребує відновленні будівельних конструкцій. Зовсім не обов’язково, щоб будова знаходилося під дією агресивних середовищ або хімреактивів. Атмосферні явища у вигляді дощу, снігу, сильного вітру також призводять до поступового руйнування бетону і металу. Перепади температури також згубно позначаються, особливо в кліматі з яскраво вираженими порами року, як в Києві. Щоб запобігти згубний вплив негативних чинників, наша компанія надає комплекс послуг для продовження терміну служби будівель .

Відновлення будівельних конструкцій в Києві: що входить в перелік послуг?

Якщо говорити про фундаментах, то в залежності від їх стану виконуються наступні роботи:

  1. Ремонт, закладення тріщин, усунення дефектів.
  2. Посилення залізобетонних конструкцій будівлі.
  3. Відновлення несучої здатності залізобетону
  4. Ремонт бетонних конструктивів старих споруд.
  5. Підсилення фундаментів, відновлення геометрії.
  6. Комплекс заходів по гидрозащите конструкцій.

Під хімзахистом будівельних конструкцій слід розуміти обробку поверхонь спеціальними проникаючими складами (гідроізоляція), що виключають контакт бетонного масиву з навколишнім середовищем.

Комплексний підхід до відновлення та хімзахисту

Перед початком робіт наші фахівці зроблять ревізію з метою виявити недоліки та дефекти в конструкціях будівлі. Після цього інженери-будівельники розробляють комплекс заходів і підбирають матеріали, необхідні для реалізації проекту. Далі до процесу підключаються спеціалізовані бригади, які і виконують роботи. Після їх завершення замовнику надається гарантія. Вартість обговорюється індивідуально. Кошторис фіксується в договорі і не змінюється до закінчення робіт, які завжди завершуються своєчасно.